Reisverslagen,


Openingsrit 3 Maart 2024

Vele MC Olland leden hadden weer erg veel zin om de motoren uit het vet te halen aan de opkomst te zien. Ik denk dat er om kwart over 9 al ongeveer 20 motoren bij De Beuk waren. De weersvoorspelling was dan ook erg goed. Voor begin maart ongeveer 12 gr. en zo goed als droog.

Wij drie uit Veghel kwamen om vijf over 9 aan bij De Beuk en het was er al zo druk dat ik bij een lege pot koffie aankwam. Maar niet getreurd, er was nog wel thee.

Na wat bijgepraat te zijn, zijn we om half 10 als laatste vertrokken. Ad had goed zijn best gedaan om een mooie rit in elkaar te flanzen. Het was dan ook een prima rit op 1 zand(slijk)weg na dan. Dat was een beetje jammer want anders waren de motoren mooi schoon gebleven. Maar ik was allang blij dat iedereen door de juiste snelheid en goede stuurmanskunst de motoren weer op de harde weg kregen. Dan kun je zien dat wij ook off road ons mannetje staan.

We hebben natuurlijk ergens half weg koffie met gebak genomen. Daarna de rit verder uitgereden. Om kwart over 1 waren we weer bij De Beuk waar we nog even wat gedronken en gebuurt hebben Daarna naar huis waar ik nog even snel mijn achterkantje(motor} heb gedaan met de wasborstel. Daarna kon hij weer op stal voor de volgende rit die Ad ook zeker goed in elkaar zal flanzen.

Groetjes de cb rijder uit Veghel